Rok założenia 2002
       
   
Partnerzy

BRANŻA DZIECIĘCA

rynek zabawek
MINISTERSTWO ROZWOJU
PORTAL PROMOCJI EKSPORTU
PORTAL PROMOCJI EKSPORTU
INSTYTUT MATKI I DZIECKA
INSTYTUT MATKI I DZIECKA
KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA
POLSKI KOMITET NORMALIZACYJNY
 STOWARZYSZENIE EKSPORTERÓW POLSKICH
URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE WOJEWÓDZTW
 
 
 

Korzyści wynikające z członkostwa

w Polskim Stowarzyszeniu Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych

 

 1. Bezpłatne uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie kilka razy w roku, w których udział biorą m. in.: urzędnicy państwowi z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Inspekcji Handlowej, eksperci celni oraz eksperci ds. zabawek.                                                          
 1. Bezpłatne konsultacje i porady eksperta ds. zabawek w zakresie obowiązujących przepisów z branży zabawek i art. dziecięcych. Porady dotyczą: norm, aktualnych przepisów, ustaw, rozporządzeń, dyrektyw, prawidłowego oznakowania zabawek itp. Wsparcie i porady dla Członków Stowarzyszenia w przypadku kontroli zabawek.
 1. Bezpłatne konsultacje i porady eksperta z zakresu prawa celnego.
 1. Utworzenie na stronie www.toys.pl Bazy Informacji Prawnych i Obowiązujących Przepisów dla Członków w celu łatwego dostępu do wszelkich informacji prawnych i obowiązujących przepisów. 

 

 1. Uczestnictwo przedstawicieli Stowarzyszenia w spotkaniach w Ministerstwie  Przedsiębiorczości i Technologii, w UOKIK,  z TIE (Toy Industry of Europe) oraz w konferencjach i seminariach. Na spotkaniach przedstawiciele Stowarzyszenia w imieniu Członków przedstawiają postulaty i uwagi reprezentując branżę.
 1. Otrzymywanie bieżących informacji na temat obowiązujących przepisów, planowanych zmian w przepisach prawnych oraz zharmonizowanych norm.
 1. 7.      Comiesięczne otrzymywanie Biuletynu, w którym znajdują się zestawienie informacji dotyczące aktualnie obowiązujących przepisów, porady ekspertów oraz najważniejsze wydarzenia z branży.
 1. Każdy Członek uzyskuje upusty cenowe za wydawanie opinii lub przeprowadzanie badań na zabawki i artykuły dziecięce wykonywane przez Instytut Matki i Dziecka.
 1. Zamieszczenie informacji o Członku Stowarzyszenia na stronie internetowej www.toys.pl
 1. Promowanie Członków należących do Stowarzyszenia w kraju i za granicą, na targach, wystawach, w publikacjach i gazetach branżowych. Kojarzenie firm poszukujących dystrybutorów i producentów zabawek.
 1. Każdy Członek otrzymuje jeden bezpłatny egzemplarz czasopisma handlowców "Branża Zabawek" oraz jeden bezpłatny egzemplarz fachowego pisma branży zabawkarskiej "Rynek Zabawek".
 1. Przywilej korzystania z logo Stowarzyszenia oraz formuły: "Członek Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych" w drukach firmowych, w Internecie, na etykietach, ulotkach, w katalogach, biuletynach, pismach, w reklamach targowych i wystawowych oraz w krajowej sieci handlowej.

To będzie dla nas zaszczyt gościć Państwa w naszym gronie

www.toys.pl

 
 
 
 
 
 
 
PSBZiADz - 2007
projekt i wykonanie:dwarazy.com