Partnerzy

BRANŻA DZIECIĘCA

rynek zabawek
MINISTERSTWO ROZWOJU
PORTAL PROMOCJI EKSPORTU
PORTAL PROMOCJI EKSPORTU
INSTYTUT MATKI I DZIECKA
INSTYTUT MATKI I DZIECKA
KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA
POLSKI KOMITET NORMALIZACYJNY
 STOWARZYSZENIE EKSPORTERÓW POLSKICH
URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE WOJEWÓDZTW
 
 
 
 
 
 
 
 

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia mam przyjemność zaprosić Państwa do przystąpienia do Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych – Polish Toy Association.

Członkiem Stowarzyszenia może zostać osoba reprezentująca firmę z branży zabawek lub  artykułów dla dzieci. Głównym celem przystąpienia do Stowarzyszenia jest stworzenie silnej i prężnie działającej organizacji na polskim rynku. Członkowie Stowarzyszenia to osoby reprezentujące liczące się na polskim rynku firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Stowarzyszenie ma na celu ochronę interesów producentów i dystrybutorów zabawek i art. dziecięcych, podjęcie  działań gospodarczych wspierających i zrzeszających całą branżę.  Stowarzyszenie promuje branżę zabawek i artykułów dla dzieci w kraju i za granicą. Promocja odbywa się podczas targów, w pismach branżowych, na stronie internetowej Stowarzyszenia i w czasie spotkań handlowych z różnymi instytucjami. Stowarzyszenie kreuje wizerunek przedsiębiorstw i ułatwia współpracę pomiędzy przedsiębiorcami prowadzącymi działalność w zakresie produkcji i dystrybucji zabawek oraz artykułów dla dzieci. 

W 2013 roku Stowarzyszenie poszerzyło swoją działalność o gałąź artykułów dziecięcych. Oferujemy porady i informacje związane z artykułami dziecięcymi w zakresie obowiązujących przepisów prawnych, norm, rozporządzeń oraz prawa celnego artykułów, które nie są zabawkami.

Z biurem Stowarzyszenia kontaktują się agencje reklamowe, polskie i zagraniczne firmy zainteresowane krajowymi producentami i dystrybutorami zabawek.  Stowarzyszenie odnotowało wiele zapytań w tym kierunku. Stronę internetową Stowarzyszenia www.toys.pl odwiedza codziennie duże grono ludzi poszukujących nowych informacji oraz kontaktów branżowych. 


To będzie dla nas zaszczyt gościć Państwa w naszym gronie

 
 
 
 
 
 
 
PSBZiADz - 2007
projekt i wykonanie:dwarazy.com