Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych | Polish Toy Association

9 maja 2025 r. – PM Showcase Day 2025
Zaproszenie dla Członków Stowarzyszenia
Hotel Santa Natura Resort & Spa, k. Warszawy

W imieniu Izby Gospodarki Elektronicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych w roli partnera wydarzenia, serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia na PM Showcase Day w dniu 9 maja 2025 r.

PM Showcase Day to bezpłatne wydarzenie dla Członków Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Art. Dziecięcych, które zgromadzi czołowych ekspertów, przedstawicieli e-commerce oraz liderów rynku w jednym miejscu.  Organizowane 9 maja br. w luksusowym Hotelu Santa Natura Resort & Spa (Nowa Wieś 31, 60 km od Warszawy), będzie kluczowym punktem sezonu wiosenno-letniego w świecie krajowego szeroko pojętego e-commerce’u.

Goście wydarzenia e-sklepów, retailu, marketplace’ów i producentów w trakcie PM Showcase Day będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami, innowacjami oraz najlepszymi praktykami w branży. W trakcie wydarzenia uczestnicy dowiedzą się:

  • Jak robić skuteczne kampanie performance marketingowe dla e-commerce
  • Jak optymalizować logistykę w e-commerce?
  • Jak poruszać się w świecie płatności cyfrowych krajowo i transgranicznie?
  • Know-how w zakresie optymalizacji procesów sprzedażowych i finansowych – strategie zwiększające efektywność działań online

Zaproszenie

POLSKIE STOWARZYSZENIE BRANŻY ZABAWEK I ARTYKUŁÓW DZIECIĘCYCH
realizacja: dwarazy.com