Odwiedziło nas: 11521 internautów

Aktualności
KIDS’ TIME (22-24.02.2023)
XIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME Targi Kielce

Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych po raz kolejny objęło patronat nad XIII Międzynarodowymi Targami Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME.

Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Art. Dziecięcych po raz kolejny ma przyjemność współpracować z Targami Kielce. Najnowsze trendy w branży dziecięcej podczas jednych z najważniejszych targów producentów zabawek, wózków i ubranek dla dzieci. Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME to wydarzenie, które od ponad dekady cieszy się uznaniem wśród producentów zabawek i artykułów dla dzieci.

https://www.facebook.com/targikidstime/
https://www.targikielce.pl/kids-time

Targi Zabawek Spielwarenmesse 2023.
Norymberga 1-5 luty 2023 r.

W dniach 1-5 luty 2023 roku na terenach wystawienniczych w Norymberdze odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Zabawek Spielwarenmesse. Wśród wystawców będzie ponad 80 firm z Polski, w tym liczne grono Członków Stowarzyszenia:

Alexander, Beppe, Edgard, Euro Trade, Fabryka Kart Trefl, Godan, Hemar, Marioinex, Mochtoys, Remi, TM Toys, Trefl, Tuban, Wader-Woźniak. Członkowie będą wystawiali się indywidualnie w halach tematycznych w zależności od rodzaju asortymentu.

Międzynarodowe Targi Zabawek Spielwarenmesse odbywają się corocznie od 1949 r. w Norymberdze. To największe międzynarodowe targi zabawek i gier. Dostępne są tylko dla specjalistów z branży zabawek, przedstawicieli prasy i zaproszonych gości. Organizatorem targów jest „Spielwarenmesse eG” z siedzibą w Norymberdze.

1 marca 2023
adw. Magdalena Biedrzycka z Kancelarii Adwokackiej MBA LAW
Szkolenie online dla Członków Stowarzyszenia

Specjalnie na prośbę Członków Stowarzyszenia przygotowujemy szkolenie o tematyce poświęconej wykorzystania prawa w dobie kryzysu.

Zaprezentujemy wykaz przepisów prawnych i rozwiązań potrzebnych do działania w kryzysie, omówimy wszystkie możliwości prawne jakie można wykorzystać, aby przetrwać w dobie kryzysu uwzględniając obecną sytuację gospodarczą w kraju i na świecie.

Konferencja prasowa dotyczącej Targów Zabawek Spielwarenmesse 2023.
Spielwarenmesse 2023 – Norymberga 1-5 luty 2023 r.

W dniu 28 września 2022 r. w Warszawie w Hotelu Sheraton odbyła się konferencja prasowa dotycząca Targów Spielwarenmesse 2023, które odbędą się w Norymberdze w dniach 1-5 luty 2023 r.

Na Konferencji Spielwarenmesse zostały przedstawione najważniejsze informacje dotyczące organizacja targów, nowości organizacyjne oraz po raz pierwszy został zaprezentowany panel dyskusyjny, na którym omówiono sytuacje branży zabawek i artykułów dziecięcych w Polsce i na świecie.

11 stycznia 2023 – Laboratorium Hamilton
Szkolenie dla Członków Stowarzyszenia

Zapraszamy Członków Stowarzyszenia na kolejne szkolenie dotyczące chemii w zabawkach.

Najnowsze przepisy chemiczne w pigułce!

Bezpieczne zabawki

W ramach współpracy Polskiego Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów prezentujemy Państwu film poświęcony bezpiecznym zabawkom. Zapraszamy do obejrzenia.

POLSKIE STOWARZYSZENIE BRANŻY ZABAWEK I ARTYKUŁÓW DZIECIĘCYCH
realizacja: dwarazy.com