Odwiedziło nas: 160 internautów

Archiwum – 2020
23 listopada 2020 r.
Transakcja sprzedaży poza Unię Europejską – wymagania i formalności
Szkolenie online dla Członków Stowarzyszenia

Specjalnie dla Członków Stowarzyszenia odbędzie się szkolenie w formule online w temacie „Transakcja sprzedaży poza Unię Europejską – wymagania i formalności”.

29 września 2020 r.
„Brexit – skutki i nowe obowiązki dla polskich przedsiębiorców”
Szkolenie hybrydowe dla Członków Stowarzyszenia

W dniu 29 września 2020r. odbyło się hybrydowe szkolenie prowadzone przez najwyższej klasy eksperta celnego dr Izę Tymińską, pt.: ” „BREXIT – skutki i nowe obowiązki dla polskich przedsiębiorców”.

Szkolenie było poświęcone skutkom i obowiązkom dla polskich przedsiębiorców spowodowanym Brexitem. Dodatkowo zostały omówione zagadnienia celne a także przeanalizowane dokumenty celne. Uczestnicy uzyskali odpowiedzi na trudne kwestie związane z obrotem towarowym oraz prawem celnym.

Temat szkolenia: „Brexit  – skutki i nowe obowiązki dla polskich przedsiębiorców”

24 września 2020 r. / Falenty k. Raszyna
XIX Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

W dniu 24 września 2020 r. w Sali Konferencyjnej Firmy Elgrom, przy ul. Opackiego 13 w Falentach odbyło się XIX Walne Zebranie Członków Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych. Zebranie miało charakter sprawozdawczy i dyskusyjny.

Odbyło się z zachowaniem wymaganego dystansu społecznego oraz zgodnie z wytycznymi zasad bezpieczeństwa.

Bardzo dziękujemy wszystkim Członkom, którzy wzięli udział w XIX Walnym Zebraniu i zaangażowali się w zorganizowanie Walnego Zebrania.

Bezpieczne zabawki

W ramach współpracy Polskiego Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów prezentujemy Państwu film poświęcony bezpiecznym zabawkom. Zapraszamy do obejrzenia.

„Bezpieczne zabawki” – Film z lektorem:
https://vimeo.com/424025827

19 – 21 lutego 2020 r.
Targi Kids’ Time 2020 w Kielcach

Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych po raz kolejny objęło patronat nad Międzynarodowymi Targami Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, które odbędą się w Targach Kielce w dniach 19 – 21 lutego 2020 r.

Zapraszamy do udziału w targach KIDS’ TIME – największej wystawie branży dziecięcej w Europie Środkowo – Wschodniej, która coraz mocniej zaznacza swoją obecność na mapie światowych wydarzeń tego sektora. Wydarzenie ma charakter B2B i przeznaczone jest wyłącznie dla przedstawicieli branży.

Udział w KIDS’ TIME 2020 zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów i akcesoriów dla matki i dziecka. Nie zabraknie kluczowych instytucji i branżowych autorytetów z Polski i zagranicy. Zapraszamy do udziału lub odwiedzin targów!

Członkowie Stowarzyszenia mogą liczyć na preferencyjne warunki na zakup powierzchni wystawienniczej.

31 stycznia 2020 r. / Norymberga – Niemcy
Spotkanie Branżowe Członków Stowarzyszenia podczas 70 Międzynarodowych Targów Zabawek Spielwarenmesse 2020

W dniu 31 stycznia 2020 roku na terenie targów Spielwarenmesse w Norymberdze w Hali wystawienniczej nr 5, na stoisku Firmy HEMAR odbyło się spotkanie branżowe Członków Stowarzyszenia, którzy byli uczestnikami Branżowego Projektu Promocyjnego 2020 pt.: „Prezentacja polskich zabawek i artykułów dziecięcych na rynkach światowych 2020”.

30 stycznia 2020 r. / Norymberga – Niemcy
Spotkanie Zarządu, Rady Nadzorczej i Grupy Doradczej Stowarzyszenia podczas Targów Zabawek Spielwarenmesse 2020

W dniu 31 stycznia 2020 roku o godz.: 12.00 na stoisku wystawienniczym Firmy Wader – Woźniak, podczas 71 Międzynarodowych Targów Zabawek Spielwarenmesse w Norymberdze, odbyło się spotkanie Zarządu, Rady Nadzorczej i Grupy Doradczej Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych. Spotkanie miało na celu uzgodnienie najważniejszych strategii działania Stowarzyszenia na 2020 rok oraz ustalenie szczegółowych kwestii związanych z najbliższym XIX Walnym Zebraniem Członków.

29.01.2020 – 02.02.2020 r. / Norymberga – Niemcy
Członkowie Stowarzyszenia podczas 71 edycji Międzynarodowych Targów Zabawek Spielwarenmesse 2020

W dniach 29.01.2020 – 02.02.2020 roku na terenach wystawienniczych w Norymberdze odbyła się 71 edycja Międzynarodowych Targów Zabawek Spielwarenmesse. Wśród wystawców było ponad 80 firm z Polski, w tym liczne grono Członków Stowarzyszenia: Aleksander, Delta Trade, Euro Trade, Godan, Granna, Hemar, Jawa, Marioinex, Novum, TM Toys, Trefl, Wader-Woźniak, Zabawkarstwo Bączek. Członkowie wystawiali się indywidualnie w halach tematycznych w zależności od rodzaju asortymentu.

POLSKIE STOWARZYSZENIE BRANŻY ZABAWEK I ARTYKUŁÓW DZIECIĘCYCH
realizacja: dwarazy.com