Odwiedziło nas: 158 internautów

Archiwum – 2021
17 listopada 2021 r.
Zamknięte szkolenie dla Członków Stowarzyszenia
Wymagania i zmiany prawne dla zabawek, artykułów dla dzieci i niemowląt pod kątem obowiązujących przepisów prawa

W listopadzie odbędzie się kolejne zamknięte, bezpłatne szkolenie dla Członków Stowarzyszenia.  Zostaną omówione najnowsze zmiany w przepisach obowiązujące w naszej branży. Szczegóły szkolenia wkrótce.

Zabawka Roku 2021 – Edycja XV

9 listopada 2021 roku Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Art. Dziecięcych wzięło udział w konkursie Zabawka Roku 2021 w charakterze jurora. Organizatorem konkursu jest portal zabawkowicz.pl.

Celem konkursu jest testowanie i ocenianie zabawek pod względem ich wartości edukacyjnych, jakości wykonania, funkcjonalności i bezpieczeństwa.

28-30 września 2021 r. – Kielce
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME

KIDS’ TIME 2021 – wrześniowa edycja jednego z najważniejszych wydarzeń branży dziecięcej na świecie za nami. Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykuł Dziecięcych po raz kolejny objęło patronat nad największą w Polsce branżową imprezą wystawienniczą.

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki
i Dziecka KIDS’ TIME wyjątkowo odbyła się w terminie wrześniowym. Zgromadziła 131 wystawców, a wśród zwiedzających znaleźli się przedstawiciele branży dziecięcej z 22 krajów.

23 września 2021 r.
„Sukcesja w firmie rodzinnej, półrodzinnej i nierodzinnej oraz jak poukładać biznes i majątek w nadchodzącym Polskim Ładzie” – szkolenie zamknięte dla Członków Stowarzyszenia

W imieniu zarządu stowarzyszenia zapraszam na bezpłatne, zamknięte, stacjonarne szkolenie: „Sukcesja w firmie rodzinnej, półrodzinnej i nierodzinnej, oraz jak poukładać biznes i majątek w nadchodzącym Polskim Ładzie„.

21 września 2021
Szkolenie online – „E-commerce – strategia wejścia na rynek Amerykański” – cz. 2

Na prośbę Członków Stowarzyszenia zostaje zorganizowana część druga szkolenia:
„E-commerce – strategia wejścia na rynek Amerykański”.

Na szkoleniu zostanie szczegółowo omówiony temat skutecznej sprzedaży w Stanach Zjednoczonych.

24 czerwca 2021 r.
Szkolenie dla Członków Stowarzyszenia: Opracowania Norm dla zabawek elektrycznych i bateryjnych – PN-EN 62115:2005/A12:2015-02 oraz nowelizacji PN-EN IEC 62115:2020.

Specjalnie dla Członków Stowarzyszenia zostało przygotowane opracowanie norm elektrycznych. Członkowie Stowarzyszenia otrzymali materiały dotyczące: Norm dla zabawek elektrycznych – bateryjnych – PN-EN 62115:2005/A12:2015-02 oraz nowelizacji PN-EN IEC 62115:2020.

więcej na: Zaloguj

23 czerwca 2021 r. – (środa)
Bezpłatne zamknięte webnarium „E-commerce – strategia wejścia na rynek Amerykański” – webnarium dla Członków Stowarzyszenia

W imieniu Stowarzyszenia oraz firmy HEYDAY Brands zapraszam na zamknięte webnarium organizowane specjalnie dla Członków Stowarzyszenia.

Firma HEYDAY Brands zajmuje się eksportem ze szczególnym uwzględnieniem Stanów Zjednoczonych za pośrednictwem Amazona oraz dotacjami unijnymi.

Oba zagadnienia zostaną omówione podczas spotkania. Szczegółowo zostanie omówiony temat skutecznej sprzedaży w Stanach Zjednoczonych.

Webnarium jest przygotowane dla Członków Stowarzyszenia i jest bezpłatne.

28 maja 2021 r.
UOKiK – „Tak bezpiecznej zabawce” – webinar z okazji Dnia Dziecka

W imieniu UOKIK zapraszamy za webnair Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta pt.: „Tak bezpiecznej zabawce” przygotowany specjalnie z okazji Dnia Dziecka.

Webnair jest jednym z działań edukacyjnych i skierowany jest do przedsiębiorców, którzy importują, produkują i sprzedają zabawki i artykuły dla dzieci oraz dla kupujących – rodziców, żłobków i przedszkoli.

Spotkanie odbędzie się online w dniu 28 maja 2021 r. (piątek) o godz.: 12.00-13.30.

Polecamy film przygotowany przez UOKIK o bezpieczeństwie zabawek:

20 maja 2021 r.
Falenty k. Raszyna XX Zwyczajne Walne Zebranie Członków Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych

20 maja 2021 roku w Sali Konferencyjnej Firmy Elgrom, przy ul. Opackiego 13 w Falentach k/Raszyna odbyło się XX Zwyczajne Walne Zebranie Członków Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych. XX Zwyczajne Walne Zebranie miało charakter sprawozdawczy, dyskusyjny oraz wyborczy.

Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych omówili najważniejsze kwestie związane z dalszym działaniem Stowarzyszenia oraz sytuacje gospodarczą branży zabawek. Szczegółowo omówione zostały m.in.: tematy związane z planowanymi szkoleniami dla Członków Stowarzyszenia. Walne Zebranie oceniło pracę zarządu i rady nadzorczej w ostatnim roku oraz wybrało władze na nową kadencję.

24 marca 2021 r.
„Jak zacząć sprzedawać transgranicznie (cross-border) w państwach UE”
– bezpłatne szkolenie dla Członków Stowarzyszenia

Stowarzyszenie wspólnie z firmą DHL Parcel Polska Sp. z o.o. o przygotowuje bezpłatne szkolenie dla Członków Stowarzyszenia.

Podczas szkolenia będzie omówione nie tylko co to jest sprzedaż transgraniczna oraz dlaczego warto sprzedawać online ponad granicami ale również jak zacząć eksportować cyfrowo za granicę.

Nowe narzędzie proponowane przez DHL polega na wsparciu firm w działaniach eksportowych na rynkach państw Unii Europejskiej, obejmujących tradycyjny eksport i e-eksport (eksport cyfrowy). Celem tej współpracy miałby być wzrost eksportu firm na rynkach Unii Europejskiej.

DHL Parcel Polska Sp. z o.o. oferuje wsparcie merytoryczne w zakresie e-commerce oraz sprzedaży cross-border przesyłek międzynarodowych na rynkach państw Unii Europejskiej.

3 marca 2021 r.
BREXIT- obowiązujące przepisy obrót towarowy z zagranicą – obowiązek prawny ustalania kraju pochodzenia Szkolenie online dla Członków Stowarzyszenia

Specjalnie dla Członków Stowarzyszenia odbędzie się bezpłatne szkolenie w formule online w temacie:  „BREXIT obowiązujące przepisy oraz obrót towarowy z zagranicą – obowiązek prawny ustalania kraju pochodzenia”

Termin szkolenia:
3 marca 2021 r. (środa)

Adresaci szkolenia:
Szkolenie skierowane jest do Członków Stowarzyszenia  – do handlowców i logistyków obsługujących międzynarodowe umowy sprzedaży towarów.

Organizator szkolenia:
Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych

Prowadząca szkolenie:
Dr Izabella Tymińska – Ekspert Celny.

9 i 10 lutego 2021 r.
Efektywna komunikacja i prezentacja w biznesie w dobie online – zamknięte szkolenie dla Członków Stowarzyszenia

W dniu 9 i 10 lutego 2021 r. odbyło się kolejne szkolenie dla Członków Stowarzyszenia. Tym razem było to szkolenie poświęcone prawidłowym zasadom komunikacji w biznesie w dobie online.

Organizator szkolenia:
W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Art. Dziecięcych – Monika Chmielińska – prezes zarządu stowarzyszenia

Prowadząca szkolenie:
Iwona Rulewicz – aktorka i trenerka
http://irtraining.pl/witam

Bezpieczne zabawki

W ramach współpracy Polskiego Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów prezentujemy Państwu film poświęcony bezpiecznym zabawkom. Zapraszamy do obejrzenia.

„Bezpieczne zabawki” – Film z lektorem:
https://vimeo.com/424025827

 

„Bezpieczne zabawki” Film z napisami:
https://vimeo.com/424025308

POLSKIE STOWARZYSZENIE BRANŻY ZABAWEK I ARTYKUŁÓW DZIECIĘCYCH
realizacja: dwarazy.com