GODAN

GODAN SPÓŁKA AKCYJNA
UL. ATLASOWA 17, 02-437 WARSZAWA
Centrala:
UL. POZNAŃSKA 138, 05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
TEL: +48 22 721 04 36

www.godan.pl | zamowienia@godan.pl | https://godanparty.pl/

CZŁONEK STOWARZYSZENIA: Janusz Jerzy Kraszek
PODSTAWOWA DZIAŁALNOŚĆ: Historia GoDan sięga 1991 roku, której założycielem oraz prezesem nieprzerwanie pozostaje Janusz Jerzy Kraszek. Od początku działalności nasza oferta była skupiona wokół tematu „Party”.Jesteśmy liderem na rynku polskim w produkcji, sprzedaży i dystrybucji szerokiej gamy produktów na imprezy, święta i uroczystości.
Nasze produkty są tam, gdzie celebruje się wspólnie wydarzenia: urodziny, imieniny, święta, rocznice, na bankietach, podniosłych uroczystościach i domowych prywatkach, na wieczornych balach i dziecięcych teatrzykach. Inspirujemy i wspieramy w organizacji imprezy, pomagając odnaleźć artykuły zgodne z oczekiwaniami i marzeniami klientów.
Dzięki nam wydarzenia i uroczystości stają się jeszcze bardziej wyjątkowe i niezapomniane. Sprzedajemy produkty na każdą okazję w kilku kategoriach produktowych m.in.:

  1. Balony– jesteśmy jednym z największych w Polsce i Europie środkowo-wschodniej dystrybutorem balonów foliowych na hel oraz lateksowych. Produkty kupujemy bezpośrednio od najlepszych producentów na świecie.
  2. Stroje karnawałowe i akcesoria do przebrań– jesteśmy zarówno producentem jak i bezpośrednim importerem strojów karnawałowych, kostiumów, przebrań karnawałowych itp. W naszej ofercie znajdują się także akcesoria do przebrań, m.in.: peruki, maski, korony, kapelusze, różdżki, sztuczne rzęsy, wąsy etc.
  3. Artykuły do dekoracji sali(girlandy, banery urodzinowe, lampiony, rozety, pompony, serpentyny).
  4. Artykuły do dekoracji stołu(np. papierowe kubeczki, talerzyki, serwetki, sztućce, artykuły koktajlowe, słomki, świeczki urodzinowe).
  5. Artykuły imprezowe i prezenty(np. torebki na prezenty, konfetti, serpentyny, trąbki, zaproszenia i karty okolicznościowe, kokardy i inne artykuły do pakowania, ozdobne pudełka, prezenty, zabawki, upominki).

Codziennie pracujemy na pozycję numer 1 w branży. Nasze hasło “Pierwszy do zabawy” wyraża nie tylko szczere chęci, ale także określa pozycję rynkową.

POLSKIE STOWARZYSZENIE BRANŻY ZABAWEK I ARTYKUŁÓW DZIECIĘCYCH
realizacja: dwarazy.com