Strefa logowania dla Członków Stowarzyszenia
Baza informacji prawnych i obowiązujących przepisów

Dyrektywy i rozporządzenia
Expert Celny

Dla Członków Stowarzyszenia bezpłatne porady eksperta celnego.

Expert Celny - strona www

Eksperci ds. bezpieczeństwa zabawek

Dla Członków Stowarzyszenia bezpłatne porady ekspertów do spraw bezpieczeństwa zabawek i ich zgodności z obowiązującymi przepisami.

6-8 lipca 2021 r.
KIDS' Time – nowy termin

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, która wciąż uniemożliwia bezpośrednie spotkania, Targi Kielce w porozumieniu z parterami i wystawcami wydarzenia KIDS’ Time zdecydowały o zmianie terminu targów dedykowanych branży dziecięcej. Planowo mają się one odbyć od 6 do 8 lipca 2021 roku.

Patrząc obiektywnie w przyszłość, to optymalny termin, w którym będzie mogło odbyć się nasze wydarzenie.

Jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie spodziewał się, jak duże konsekwencje, również gospodarcze niesie za sobą COVID-19. Perspektywa szczepień przeciwko koronawirusowi pozwala nieco optymistyczniej spojrzeć w przyszłość.

Warto wspomnieć, że wydarzenia o charakterze targowym przygotowywane są z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. W tym czasie opracowywany jest szczegółowy program przedsięwzięcia, zapadają strategiczne decyzje i trwają rozmowy, od których często zależy całokształt imprezy. Targi Kielce ustalając konkretną datę przedsięwzięcia biorą również pod uwagę czas, który niezbędny jest dla wystawców, aby mogli oni szczegółowo zaplanować swój udział w wydarzeniu.

POLSKIE STOWARZYSZENIE BRANŻY ZABAWEK I ARTYKUŁÓW DZIECIĘCYCH
Scroll Up
realizacja: dwarazy.com