Zaproszenie do członkostwa

Serdecznie zapraszamy do przystąpienia do Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych – Polish Toy Association.
Członkiem Stowarzyszenia może zostać osoba reprezentująca branżę zabawek i artykułów dla dzieci lub osoba związana z branżą. Głównym celem przystąpienia do Stowarzyszenia jest stworzenie silnej i prężnie działającej organizacji na polskim rynku. Członkowie Stowarzyszenia to osoby reprezentujące liczące się na polskim rynku firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Stowarzyszenie ma na celu ochronę interesów producentów i dystrybutorów zabawek i art. dziecięcych, podjęcie  działań gospodarczych wspierających
i zrzeszających całą branżę.  Stowarzyszenie promuje branżę zabawek i artykułów dla dzieci w kraju i za granicą. Promocja odbywa się podczas targów, w pismach branżowych, na stronie internetowej Stowarzyszenia oraz w czasie spotkań handlowych z różnymi instytucjami. Stowarzyszenie kreuje wizerunek przedsiębiorstw i ułatwia współpracę pomiędzy przedsiębiorcami prowadzącymi działalność w zakresie produkcji i dystrybucji zabawek oraz artykułów dla dzieci.

W 2013 roku Stowarzyszenie poszerzyło swoją działalność o gałąź artykułów dziecięcych. Oferujemy porady i informacje związane z zabawkami i artykułami dziecięcymi w zakresie obowiązujących przepisów prawnych, norm, rozporządzeń, dyrektyw, klasyfikacji zabawek oraz prawa celnego.

Z biurem Stowarzyszenia kontaktują się agencje reklamowe, polskie i zagraniczne firmy zainteresowane krajowymi producentami i dystrybutorami zabawek.  Stowarzyszenie odnotowało wiele zapytań w tym kierunku. Stronę internetową Stowarzyszenia www.toys.pl odwiedza codziennie duże grono osób  poszukujących nowych informacji oraz kontaktów branżowych.

Członkowie Stowarzyszenia każdego dnia uzyskują drogą mailową bezpłatne porady i konsultacje dotyczące aktualnych przepisów. Porady dotyczą: bezpieczeństwa zabawek i artykułów dziecięcych w świetle obowiązujących i nadchodzących przepisów prawnych, norm zharmonizowanych oraz przepisów celnych. Członkowie Stowarzyszenia mogą bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniach, organizowanych przez Stowarzyszenie kilka razy w roku, w czasie których mogą korzystać z indywidualnych bezpłatnych konsultacji z ekspertami.
Członkowie biorą udział w spotkaniach i konferencjach w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, UOKiK-i innych instytucjach państwowych.

To będzie dla nas zaszczyt gościć Państwa w naszym gronie.

Jak zostać Członkiem Stowarzyszenia ?
Wszystkie informacje dostępne są w linku poniżej:
https://toys.pl/jak-zostac-czlonkiem/

POLSKIE STOWARZYSZENIE BRANŻY ZABAWEK I ARTYKUŁÓW DZIECIĘCYCH
realizacja: dwarazy.com